Стоп-інтим таблетки для котів і кішок - Apicenna

Артикул: 2107201830
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
0 грн
60 грн
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
Опис
Стоп-Інтим таблетки - препарат для регуляції статевого полювання у кішок та котів.

Сучасна формула таблеток має м'яку контрацептивну дію на організм тварини.

Вирішення проблем у самок:

 • небажаної вагітності
 • затримки переривання тічки
 • корекції небажаної сексуальної поведінки та ін.

Вирішення проблем у самців:

 • небажана поява сексуальної поведінки
 • підвищеного збудження
 • мічення території сечею
 • агресивності та ін.
Важливо пам'ятати

Не слід застосовувати препарат:

 • при індивідуальній чутливості тварини до компонентів препарату
 • при захворюваннях сечостатевої системи, пухлинах і діабеті
 • нестатевозрілим тваринам, вагітним і лактуючим самкам.
Дозування

КІШКАМ З метою затримки течки препарат застосовують у період між течками один раз на тиждень у дозі ½ таблетки або один раз на два тижні в дозі 1 таблетка. Курс застосування – не більше 18 місяців. Повторення курсу можливе після прояву у кішки нормального фізіологічного циклу. З метою переривання тічки препарат застосовують при появі її перших ознак (але не пізніше ніж через 3 дні від її початку) в дозі 1 таблетка (5 мг по ДВ) на тварину в день 5 – 7 разів з інтервалом 24 години (до зникнення ознак тічки плюс один день).

КОТАМ для зниження статевого збудження та корекції поведінки препарат застосовують у дозі 1 таблетка (5 мг по ДВ) на тварину. Перші 7 днів лікарський засіб дають щодня в добовій дозі, наступні 14 днів - ½ добової дози.

Склад

Як діючі речовини Стоп-Інтим таблетки для кішок містять: мегестролу ацетат – 5 мг/табл., допоміжні речовини.

Інструкція із застосування СТОП-ІНТИМ ТАБЛЕТОК ДЛЯ КІШОК для регуляції статевого полювання Загальні відомості

Торгове найменування лікарського препарату: Стоп-Інтим таблетки для котів (Stop-Intim tablets for cat). Міжнародна непатентована назва: мегестрол.

Лікарська форма: таблетки для перорального застосування. Стоп-Інтим таблетки для кішок містять в одній таблетці як діючу речовину мегестролу ацетат — 5 мг, а також допоміжні речовини: целюлозу мікрокристалічну, лактозу, кальцій стеариновокислий, натрію крохмальгліколят (тип А) і кросповідон.

На вигляд препарат являє собою плоскі таблетки круглої форми, білого кольору з однією роздільною борозенкою на одній стороні таблетки. Допускаються дві перпендикулярно розташовані розділові борозенки на одній стороні таблетки та відбиток логотипу компанії (AS) на іншій стороні таблетки. Термін придатності лікарського засобу при дотриманні умов зберігання - 2 роки з дня виробництва. Забороняється застосовувати Стоп-Інтим таблетки для котів після закінчення терміну придатності.

Препарат випускають по 12 та 15 таблеток у полімерних банках з кришками. Кожну одиницю первинної упаковки в комплекті з інструкцією із застосування поміщають у картонну пачку.

Зберігають препарат у закритій упаковці виробника, у захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів, при температурі від 2 °С до 25 °С.

Препарат слід зберігати у недоступному для дітей місці.

Невикористаний лікарський препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.

Умови відпустки без рецепта ветеринарного лікаря.

Фармакологічні властивості

Стоп-інтим таблетки для кішок відносяться до гормональних лікарських препаратів.

Мегестролу ацетат, що входить до складу препарату, є синтетичним похідним гормону прогестагену, має властивість інгібувати секрецію лютеїнізуючого (ЛГ) і фолікулостимулюючого (ФСГ) гормонів, які виробляються передньою часткою гіпофіза. При використанні препарату до початку еструсу (течки) відбувається пригнічення синтезу естрогенів фолікулами яєчників, що запобігає розвитку морфологічних та психофізіологічних змін у самок, пов'язаних із статевим циклом. При застосуванні препарату самкам на 2 або 3 дні від початку еструсу відбувається переривання тічки.

У самців мегестролу ацетат знижує рівень тестостерону в крові та надає опосередкований вплив на регуляцію статевої поведінки та пов'язані з нею поведінкові реакції, знижуючи агресію, занепокоєння та підвищену збудливість у тварини. Мегестролу ацетат легко адсорбується в кишечнику, біотрансформується в печінці та виводиться з організму у вигляді солей із сечею протягом 1 — 2 діб.

Стоп-Інтим таблетки для котів за ступенем впливу на організм відносяться до малонебезпечних речовин, у рекомендованих дозах не мають гепатотоксичної, мутагенної та сенсибілізуючої дії.

Порядок застосування

Стоп-Інтим таблетки для кішок призначають для регуляції статевого полювання у кішок, у тому числі для затримки та переривання тічки у самок кішок, зниження статевої активності та корекції поведінки у котів.

Протипоказанням до застосування Стоп-Інтим таблеток для кішок є підвищена індивідуальна чутливість тварини до компонентів препарату (у тому числі в анамнезі), захворювання сечостатевої системи, пухлини та діабет.

Стоп-Інтим таблетки для кішок вводять перорально, примусово на корінь язика, за 1 - 2 години до годування, з урахуванням показань та статі тварини. З метою затримки течки кішкам препарат застосовують у період між течками один раз на тиждень у дозі 1/2 таблетки або один раз на два тижні в дозі 1 таблетка (5 мг по ДВ), але не більше 18 місяців поспіль. Повторення курсу можливе після прояву у кішки нормального фізіологічного циклу. З метою переривання тічки кішкам препарат застосовують при появі її перших ознак (але не пізніше ніж через 3 дні від її початку) в дозі 1 таблетка (5 мг по ДВ) на тварину в день 5 - 7 разів з інтервалом 24 години (до зникнення ознак течки плюс один день).

Котам для зниження статевого збудження та корекції поведінки препарат застосовують у дозі 1 таблетка (5 мг ДВ) на тварину. Перші 7 днів лікарський засіб дають щодня у добовій дозі, наступні 14 днів – 1/2 добової дози.

Симптоми передозування у тварин не виявлено.

При першому застосуванні лікарського препарату у тварини можуть спостерігатися гіперсалівація та підвищений апетит.

Не слід застосовувати препарат нестатевозрілим тваринам, вагітним і самкам, що лактують.

Слід уникати пропуску чергової дози, оскільки це може призвести до зниження його ефективності. У разі пропуску однієї дози застосування препарату відновлюють у тій же дозі та за тією ж схемою.

При застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У окремих тварин при підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату або при його тривалому застосуванні можлива рясна слинотеча, подразнення шкіри, блювання, зміна апетиту, поведінкових реакцій та збільшення молочних залоз. У цих випадках застосування препарату слід припинити та при необхідності призначити симптоматичні засоби.

Стоп-Інтим таблетки для котів сумісні з іншими лікарськими препаратами, кормами та кормовими добавками. Нерекомендується спільне тривале застосування Стоп-Інтим таблеток для котів з кортикостероїдами.

Стоп-інтим таблетки для кішок не призначені для застосування продуктивним тваринам.

 

Стоп-інтим таблетки для котів і кішок - Apicenna - на надійному сайті Zoohub.in.ua. Якщо потрібно купити Контрацептиви а також інші зоотовари або корми не залишаючи квартири, зайдіть до нас у інтернет магазин Zoohub. Вам потрібно розглянути пропозиції та обрати Контрацептиви за бюджетною ціною? Щоб легко підібрати Контрацептиви за допомогою фільтрів. Введіть: Астрафарм і Ви побачите, які доступні для замовлення Контрацептиви Астрафарм. У нас підібрати ветеринарні препарати просто та швидко. Не варто сумніватися в якості товарів. Усі зоотовари, які можна придбати у нас, створені відомими компаніями, наприклад Астрафарм. Ті, що з'явилися при покупці Стоп-інтим таблетки для котів і кішок - Apicenna запитання задайте нашим професіоналам. Транспортуємо продукцію в Сумах у стислі строки.
Подробнее
Характеристики
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Стоп-інтим таблетки для котів і кішок - Apicenna ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Стоп-інтим таблетки для котів і кішок - Apicenna в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Стоп-інтим таблетки для котів і кішок - Apicenna іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Стоп-інтим таблетки для котів і кішок - Apicenna це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину