Кардішур 10мг - Dechra - 2007201846

Артикул: 2007201846
( 9 )
Немає на складі
В наявності
Варіант:
Ціна за товар
0 грн
3 800 грн
+
Кількість товарів на складі 4 шт
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
Опис

Енергійний і активний вихованець приносить багато радості, тому важливо стежити за його самопочуттям. Під час помічені зміни в поведінці улюбленця допоможуть зберегти його здоров'я. Препарат Cardisure (Кардішур) застосовується для собак страждають серцевою недостатністю. Використовуючи препарат необхідно дотримуватися рекомендацій ветеринара і інструкції по застосуванню.

Переваги:

 • Препарат створений для лікування і підтримки судинної системи і серця у собак.
 • Рівень ефективності у препарату високий
 • Регулярне застосування підвищує активність вихованця, зменшуючи задишку і виснажливий кашель.
 • Застосовувати препарат можна тільки після консультації і рекомендації ветеринара.
 • При правильному застосуванні препарату Кардішур вихованець зможе відчувати себе краще і вести повноцінне життя.
УВАГА!!! Перед застосуванням препарату необхідна консультація ветеринара. Прийом препарату варто проводити після ознайомлення з інструкцією по застосуванню.

Інструкція по застосуванню препарату Кардішур (Cardisure)

Кардішур (Cardisure) є повним аналогом Ветмедіна 100 капсул, тільки в таблетованій формі.

Таблетки для перорального застосування
Діюча речовина:
1 таблетка (вагою 450/900/1800 мг) містить діючу речовину: пімобендан - 2,5/5/10 мг. Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, магнію стеарат, ароматизатор натуральний м’ясний смак OHLY.
Пімобендан - похідний бензимідазол-піридазинону, несимпатоміметична, неглікозидна інотропна речовина з потужними судинорозширювальними властивостями. Здійснює стимулюючий міокардіальний ефект через подвійний механізм дії: підвищує кальцієву чутливість серцевих міофіламентів та пригнічує фосфодіестеразу (тип III). Пімбендан має судинорозширювальну дію завдяки пригніченню активності фосфодіестерази III. При застосуванні пімобендану у поєднанні з фуросемідом за недостатності роботи клапану серця, було показано, що препарат покращує якість і продовжує очікувану тривалість життя собак, яких лікували.

Показання до застосування:
Для лікування собак при застійній серцевій недостатності, що виникає внаслідок дилатаційної кардіоміопатії або клапанної недостатності (регургітація мітрального та/або трикуспідального клапанів).

Протипоказання
Не застосовувати за гіпертрофічних кардіоміопатій або клінічних станів, коли неможливе збільшення серцевого викиду з функціональних або анатомічних причин (наприклад, аортальний стеноз).
Оскільки, основний метаболізм пімобендану відбувається у печінці, препарат не слід застосовувати собакам із важкими порушеннями функції печінки.
 
Купить Кардишур 2,5мг, 5мг, 10мг в блистерах в Киеве с доставкой по Украине по лучшей низкой цене в интернет магазине или онлайн, самовывозом и курьером по городуПобічна дія
Рідко можуть спостерігатися помірно позитивний хронотропний ефект та нудота. Однак, ці ефекти залежать від дози і їх можна уникнути, зменшивши дозу препарату.
Рідко спостерігалися тимчасова діарея, анорексія або млявість.
Рідко під час хронічного лікування пімобенданом у собак з мітральним пороком серця спостерігалося підвищення недостатності мітрального клапана.
Дуже рідко під час лікування спостерігалися ознаки впливу на первинний гемостаз (петехії на слизових оболонках, підшкірні крововиливи), хоча чітко не встановлено, що саме пімобендан спричинює ці симптоми. Ці ознаки зникають після відміни лікування.
Частота побічних реакцій визначається із використанням наступної моделі:
– дуже часті (більше 1 з 10 тварин, що виявляють побічні реакції під час одного лікування);
– часті (більше 1, але менше 10 на 100 тварин);
– нечасті (більше 1, але менше 10 на 1000 тварин);
– рідко (більше 1, але менше 10 на 10 000 тварин);
– дуже рідко (менше 1 тварини на 10 000 тварин.

Особливості застереження для кожного виду тварин
Препарат слід застосовувати тварині на порожній шлунок або за годину до годівлі, оскільки, разом із кормом зменшується всмоктування препарату.

Особливості застереження при застосуванні тваринам
Препарат ароматизований. Щоб уникнути випадкового прийому всередину, таблетки слід зберігати в недоступному для собак місці.
Лабораторне дослідження на тканинах щурів продемонструвало, що, в залежності від дози, пімобендан збільшує вивільнення інсуліну (за рахунок глюкози) з підшлункових β-клітин. Якщо препарат дають собакам, хворим на цукровий діабет, слід ретельно контролювати рівень глюкози в крові.
Для застосування препарату з метою лікування дилатаційної кардіоміопатії на доклінічній стадії (безсимптомний перебіг зі збільшенням кінцево-систолічного і кінцево-діастолічного діаметра лівого шлуночка) необхідно провести діагностику шляхом комплексного серцевого обстеження (включаючи ехокардіографічне дослідження і, можливо, холтерівське моніторування).
Для застосування препарату з метою лікування міксоматозної мітральної вади серця в доклінічній стадії (стадія В2, згідно з консенсусом ACVIM: безсимптомний перебіг з мітральним шумом ≥ 3/6 і кардіомегалією, внаслідок міксоматозної мітральної вади серця) необхідно провести діагностику шляхом комплексного фізичного та кардіологічного обстеження, яке повинно включати, при необхідності, ехокардіографію або рентгенографію.
Рекомендується моніторинг серцевої функції та морфології у тварин, які отримують пімобендан.
Препарат не досліджувався у випадках безсимптомної дилатаційної кардіоміопатії (ДКМП) у доберманів з фібриляцією передсердь або стійкою шлуночковою тахікардією.
Препарат не досліджувався у випадках безсимптомної міксоматозної мітральної вади серця у собак зі значною суправентрикулярною і/або шлуночковою тахіаритмією.

Застосування в період вагітності, лактації
Лабораторні дослідження на щурах та кроликах не показали жодних доказів тератогенного або фітотоксичного впливів. Однак ці дослідження продемонстрували матонотоксичні та ембріотоксичні впливи при застосуванні у високих дозах, а також показали, що пімобендан виводиться з молоком.
Безпечність застосування препарату вагітним та лактуючим тваринам не оцінювали. Рекомендується застосовувати препарат лише відповідно до оцінки користі/ризику відповідальним лікарем ветеринарної медицини.

Взаємодія з іншими засобами та інші форми взаємодії
Фармакологічні дослідження не виявили взаємодії між серцевим глікозидом строфантином та пімобенданом.
Спричинене пімобенданом збільшення скорочення серця послаблюється при наявності антагоніста кальцію верапамілу та β-антагоніста пропранололу.

Дозування і спосіб застосування
Не перевищуйте рекомендовану дозу!
Перед лікуванням необхідно точно визначити масу тіла тварини, щоб забезпечити правильне дозування.
Таблетки слід застосовувати перорально в діапазоні доз від 0,2 мг до 0,6 мг пімобендану на 1 кг маси тіла поділеного на два прийоми на добу.
Рекомендована добова доза становить 0,5 мг пімобендану на 1 кг маси тіла. Дозу слід розділити на два прийоми по 1 таблетці — вранці і приблизно через 12 годин. Підтримуюча доза повинна бути індивідуально скоригована відповідальним лікарем ветеринарної медицини враховуючи тяжкість перебігу захворювання. Препарат дозволяється поєднувати з діуретиком, наприклад, фуросемідом.
Щоб розділити таблетку на чверті, покладіть таблетку на рівну поверхню, стороною з розподільною рискою вгору, утримуйте одну половину таблетки і натисніть великим пальцем на середину таблетки.
Кожну дозу слід давати приблизно за годину до годівлі.

Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти)
У разі передозування може спостерігатися позитивний хронотропний ефект та блювота. У цій ситуації слід зменшити дозування та розпочати відповідне симптоматичне лікування.
При тривалому застосуванні (6 місяців) дози на здорових собаках породи бігль, яка у 3 і 5 разів перевищує рекомендовану дозу, у деяких тварин спостерігали потовщення мітрального клапана та гіпертрофію лівого шлуночка.

Особливості застереження персоналу, який застосовує ветеринарний лікарський препарат тваринам
При випадковому потраплянні препарату всередину, негайно зверніться до лікаря та покажіть листівку-вкладку або етикетку.
Ретельно мийте руки після використання.
Порада лікарям: випадковий прийом препарату всередину, особливо дитиною, може призвести до виникнення тахікардії, ортостатичної гіпотензії, гіперемії обличчя та головного болю.

Основні форми несумісності
Невідомо.

Термін придатності
2,5 роки.
Термін придатності частин розділених таблеток після першого відкриття блістера — 3 доби.

Особливі заходи зберігання
Зберігати при температурі від 5 до 30 °С в упакуванні виробника.
Частини від розділеної таблетки слід зберігати у блістері впродовж 3 діб.

Фасування:
2,5 мг / 100 таблеток
5 мг / 100 таблеток
10 мг / 100 таблеток

Виробник: Dechra Limited, Dechra Pharmaceuticals PLC, Великобританія
Кардішур 10мг - Dechra - 2007201846 - на надійному сайті Zoohub.in.ua. Якщо потрібно замовити Кардіопротектори а також інші зоотовари або корми не залишаючи вдома, зайдіть до нас у електронний каталог Зоохаб. Розгляньте асортимент та виберіть Кардіопротектори за бюджетною ціною? Щоб точно підібрати Кардіопротектори скористайтеся навігацією. Введіть: Dolfos і перед вами будуть усі Кардіопротектори Dolfos. У нас підібрати зоотовари найпростіше. В якості і надійності товарів не варто сумніватися. Всі товари, представлені в нашому магазині, створені лідируючими компаніями, наприклад Dolfos. Ті, що з'явилися при замовленні Кардішур 10мг - Dechra - 2007201846 питання запитайте наших фахівців у режимі онлайн. Замовлення заберіть у Кам'янському максимально швидко.
Подробнее
Характеристики
 • Лікарська форма:
 • Форма випуску:
  Таблетки
 • Тварина:
 • Призначення засобу:
  Захворювання серця і судин
 • Країна-виробник:
  Великобританія
 • Вік собаки:
  Дорослі собаки , Старіючі собаки , Стартер , Цуценята та юніори
 • Виробник:
  Dechra
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Кардіопротектори
 • Область застосування ветеринарного препарату:
  Захворювання серцево-судинної системи
 • Тип застосування:
  Для перорального застосування
 • Діюча речовина:
 • Дозування:
  10 мг
Аналоги
Швидке замовлення

Показанням до застосування є серцева недостатність, викликана дилатаційною кардіоміонатіей, недостатністю двостулкового або тристулкового клапана, що супроводжується характерними симптомами: кашлем, задишкою, зниженням активності або асцитом.

Швидке замовлення
Відгуки
Леонид
21.08.2022, 15:22
Вы примите заказ с доставкой в Израиль.Хочу купить 100 тб. Кардишур 10 мг.дайте вашу цену.
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Кардішур 10мг - Dechra - 2007201846 ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Кардішур 10мг - Dechra - 2007201846 в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Кардішур 10мг - Dechra - 2007201846 іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Кардішур 10мг - Dechra - 2007201846 це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину