Канінсулін для Собак и Котів - MSD

Артикул: 280120181
( 15 )
Немає на складі
В наявності
Ціна за товар
0 грн
298 грн
+
Кількість товарів на складі >10 шт
Мінімальна сума замовлення: 300 грн
Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Інші транспортні служби
 • Самовивіз
Способи оплати
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • Приват24
 • LiqPay
Опис
Склад та форма випуску Канінсуліну

В 1 мл канінсуліну міститься 40 ОД високоочищеного свинячого інсуліну (30% у вигляді аморфного цинкового інсуліну і 70% у вигляді кристалічного цинкового інсуліну). Є водною суспензією для ін'єкцій. Розфасовують у скляні флакони по 2,5 мл, які упаковують по 10 флаконів у картонні коробки.

Канінсулін - Фармакологічні властивості

Канінсулін заповнює нестачу ендогенного (що утворюється в організмі) інсуліну при цукровому діабеті, знижує рівень глюкози у крові. Канінсулін відноситься до інсулінів середньої тривалості дії. До складу канінсуліну входить свинячий інсулін, який структурно ідентичний до інсуліну собаки.

Використання свинячого інсуліну дозволяє значно уникнути розвитку резистентності до інсуліну, що дає можливість тривалий час обходитися без підвищення обраної дози препарату, на відміну від препаратів на основі людського інсуліну. Інсулін у препараті представлений у вигляді суміші інсулінів короткої дії (аморфна фракція) та тривалої дії (кристалічна фракція). Інсулін короткої дії дозволяє досягти швидкого терапевтичного ефекту, що особливо важливо за підвищеного рівня глюкози в крові, що спостерігається в ранковий час. На момент зниження активності інсуліну короткої дії на пік активності виходить інсулін тривалої дії, що сприяє продовженню терапевтичного ефекту канінсуліну.

Додавання невеликої кількості розчину цинку до канінсуліну уповільнює всмоктування препарату з місця введення та подовжує дію інсуліну. У собак аморфна фракція інсуліну починає діяти через 1-2 години після підшкірного введення. Пік активності аморфної фракції інсуліну спостерігається приблизно 3 години після введення. Тривалість дії аморфної фракції становить приблизно 8 годин. Кристалічна фракція інсуліну має повільніший початок дії, пік активності спостерігається між 7 і 12 годинами після введення препарату. Тривалість дії кристалічної фракції становить від 16 до 20 годин. У кішок повна тривалість дії канінсуліну становить близько 12 годин.

Показання

Інсулінозалежний цукровий діабет у Собак та Котів.

Дози і спосіб застосування Канінсуліну для Собак і Котів

Канінсулін вводять собакам та кішкам підшкірно. Також можливе внутрішньом'язове введення. Дозу канінсуліну та інтервали між ін'єкціями встановлюють індивідуально для кожної тварини. При дозуванні інсуліну необхідно округляти вагу тварини в меншу сторону до найближчого цілого кілограма, а розрахункову дозу інсуліну округлювати в меншу сторону до найближчої цілої одиниці. Перед використанням вміст флакона слід дуже обережно струсити.

Собакам канінсулін вводять 1–2 рази на добу. Стартова добова доза канінсуліну для собак включає в себе початкову дозу рівну 1 ОД інсуліну на 1 кг маси тварини і додаткову дозу, що залежить від ваги собаки (при вазі тварини до 10 кг додатково додають 1  1 ОД на тварину, від 12 до 20 кг — 3 ОД на тварину, понад 20 кг — 4 ОД на тварину). Якщо канінсулін вводять собаці 1 раз на добу, годувати тварину рекомендується до ранкової ін'єкції інсуліну в об'ємі 1/3–1/4 щоденної порції. Залишок щоденної порції дають через 6–8 годин після введення препарату. Якщо канінсулін вводять собаці 2 рази на добу, перше годування здійснюють до ранкової ін'єкції інсуліну в об'ємі 1/2 щоденної порції. Решту корму дають через 12 годин після ін'єкції препарату (до введення вечірньої дози інсуліну).

Стартова добова доза канінсуліну для Котів становить 0,25–0,5 ОД на 1 кг ваги тварини. Хворим на цукровий діабет кішкам необхідно вводити канінсулін 2 рази на добу, тобто стартову добову дозу інсуліну слід розділити на 2 ін'єкції (вранці та ввечері). При цьому для кішок максимальна добова доза інсуліну в перші 2–3 тижні лікування не повинна перевищувати 2–ОД на тварину. Перше годування кішки здійснюють до ранкової ін'єкції канінсуліну обсягом 1/2 щоденної порції. Решту корму дають через 12 годин після ін'єкції препарату (до введення вечірньої дози інсуліну). Для визначення правильної підтримуючої дози інсуліну для тварин слід регулярно вимірювати рівень глюкози в крові. Дозу препарату не рекомендується змінювати частіше 1 раз на 3–4 дні. При цьому дозу інсуліну необхідно підбирати з таким розрахунком, щоб вона не відрізнялася від попередньої дози більш ніж на 10% як у бік зменшення, так і у бік збільшення дози. Необхідно стежити, щоб у напувалці у хворої на цукровий діабет тварини завжди була чиста питна вода.

Побічні дії від застосування Канінсуліну

У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції. Гіпоглікемія (при великих дозах інсуліну, пропуску або запізнілому годуванні, тяжкому фізичному навантаженні, на тлі інфекцій або захворювань, особливо з діареєю або блюванням), що супроводжується посиленням потовиділення, серцебиттям, тремором м'язів, почуттям голоду, збудженням, тривожністю. Гіперглікемія та діабетичний ацидоз (при низьких дозах інсуліну, пропуску ін'єкції, недотримання дієти на тлі інфекцій), що супроводжуються сонливістю, спрагою та втратою апетиту. При тривалому застосуванні інсуліну розвивається ліподистрофія (атрофія або гіпертрофія підшкірної жирової клітковини).

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до канінсуліну. Забороняється вводити препарат внутрішньовенно. Не застосовувати тваринам при гіпоглікемії (зниженому рівні глюкози у крові).

Особливі вказівки

Під час лікування тварини повинні бути на строгій дієті. Канінсулін слід з обережністю призначати опасистим тваринам. Не рекомендується використовувати інсулін одночасно з антибіотиками тетрациклінової групи (особливо окситетрацикліном), сульфаніламідними препаратами, глюкокортикостероїдами та прогестагенами. Необхідно коригувати дозу інсуліну при зміні характеру годування та режиму харчування тварини, а також при інфекційних захворюваннях, хірургічних операціях, хворобах печінки та нирок під час вагітності. При тривалому застосуванні інсуліну рекомендується змінювати місце ін'єкції.

Умови зберігання Канінсуліну

У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей та тваринах місці при температурі від 2 до 8ºС. Флакони зберігати у вертикальному положенні. Не допускати заморожування канінсуліну. Термін придатності - 2 роки. Після розкриття флакона препарат можна використовувати протягом 28 днів.

Канінсулін для Собак и Котів - MSD - в електронному магазині зоотоварів Zoohub.in.ua. Якщо потрібно підібрати ІМуностимулятори а також інші препарати або корми не залишаючи будинок, відвідайте наш онлайн-ветаптеу Zoohub.in.ua. Розгляньте асортимент та підберіть ІМуностимулятори за ринковими розцінками? Щоб вам простіше було вибрати ІМуностимулятори скористайтесь фільтрами. Введіть: MSD і перед вами відкриються всі необхідні для вас ІМуностимулятори MSD. Як бачите, все досить просто. Можна не думати про якість товарів. Всі товари, представлені в нашому магазині, випускають відомі фірми, наприклад MSD. Якщо з'явилися під час підбору Канінсулін для Собак и Котів - MSD питання запитайте нашого кваліфікованого персоналу. Товари отримаєте в Кам'янець-Подільському якомога швидше.
Подробнее
Характеристики
 • Форма випуску:
 • Об'єм:
  2,5 мл , 40 ОД
 • Призначення засобу:
  Підтримка імунітету , Лікування цукрового діабету
 • Країна-виробник:
  Нідерланди
 • Виробник:
  MSD
 • Категорія ветеринарного препарату:
  Іммунностімулятори
 • Область застосування ветеринарного препарату:
  Обмін речовин і імунітет
 • Тип застосування:
  Внутрішньом'язово , Підшкірне введення
 • Діюча речовина:
  Свинячий інсулін
 • Умови зберігання:
  Захищене від сонця місце , Температура від 2 до 8 °С
 • Побічна дія:
  Гипоглікемія , Діабетичний ацидоз , Липодистрофія
Відгуки
Поки немає відгуків
Написати відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
З цим товаром купують
Швидке замовлення
Швидке замовлення
Швидке замовлення

Фоспреніл - натуральний препарат, який отримують за унікальною технологією шляхомфосфорилювання полипренолов, виділених з екологічно чистої хвої сосни. Фоспреніл має виражену терапевтичним ефектом при вірусних захворюваннях. Препарат мобілізує захисні сили організму і володіє антивірусною активністю. Препарат запатентований як засіб для лікування вірусних ентеритів, гепатиту, панлейкопении, чуми м'ясоїдних та інших важких вірусних захворювань.

Швидке замовлення
Відповіді на питання, що часто ставляться:
✅ Як вибрати та купити Канінсулін для Собак и Котів - MSD ?
Спеціалісти нашого інтернет-магазину з радістю допоможуть вибрати та придбати найякісніші товари, телефонуйте 📞 (066) 29 898 29 (097) 29 898 29 (093) 29 898 29 (044) 49 901 60 ми з радістю допоможемо Вам.
✅ Чому варто придбати Канінсулін для Собак и Котів - MSD в інтернет-магазині ветаптеки Zoohub?
Причини, з яких варто замовити товар у нас у магазині:
 • найвища якість товару
 • різноманітність асортименту
 • найкращі умови доставки та оплати
✅ Ви здійснюєте доставку товару Канінсулін для Собак и Котів - MSD іншими містами України?
Ми здійснюємо доставку наших товарів по всій території України та з радістю доставимо будь-яке замовлення до Вашого міста. Також є можливість самовивезення у містах Київ та Харків. З більш детальною інформацією про доставку та оплату Ви можете ознайомитись у розділі Доставка та розділі Оплата .
✅ Чому Канінсулін для Собак и Котів - MSD це - 100% якісний та надійний продукт?
Інтернет-магазин Zoohub здійснює реалізацію ветпрепаратів та зоотоварів всесвітньо визнаних виробників. Весь асортимент товарів гарантовано преміальної якості!
100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину