Beaphar

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення

Набір призначений для вигодовування новонароджених і підростаючих тварин (цуценят, кошенят, гризунів). Він також може бути використаний для вигодовування хворих тварин.

Швидке замовлення

Замінник сучого молока від компанії Beaphar максимально наближений до материнського за смаком і складом і є абсолютно гіпоалергенним. Молоко виготовлено з натуральної сироватки і збагачене оптимальною кількістю вітамінів, мінералів і мікроелементів

Швидке замовлення

Інноваційні протипаразитарні краплі для собак малих порід і цуценят у віці від 12 тижнів. Містять диметикон (силіконове масло), що утворює поверхневий шар на шкірі і діє як липка пастка для бліх, кліщів, вошей і комарів. Знерухомлення паразитів відбувається шляхом склеювання їх кінцівок і закупорки дихалець, і комахи гинуть. Діє на всіх життєвих етапах бліх.

Швидке замовлення

Краплі від бліх, кліщів, комарів, вошей, москітів і інших комах для собак середніх порід. Являють собою прозору маслянисту рідину, яка деактивує паразитів шляхом механічної дії. Підходить для собак, старше 12-тижневого віку і вагою від 15 до 30 кг.

Швидке замовлення

Інноваційні протипаразитарні краплі для собак і цуценят у віці від 12 тижнів. Містять диметикон (силіконове масло), що утворює поверхневий шар на шкірі і діє як липка пастка для бліх, кліщів, вошей і комарів. Знерухомлення паразитів відбувається шляхом склеювання їх кінцівок і закупорки дихалець, і комахи гинуть. Діє на всіх життєвих етапах бліх.

Швидке замовлення

Нашийник для зняття стресу ефективно усуває проблеми поведінки, викликані стресовою ситуацією у собак всіх порід старше 12 тижнів.

Швидке замовлення

IMMO Shield спрей на основі диметикону (силіконове масло) деактивує бліх, кліщів, вошей і комарів механічним шляхом. Диметикон створює на поверхні шкіри захисну плівку, і таким чином паралізує паразитів, відбувається склеювання їх кінцівок і закупорки дихалець, внаслідок цього комахи гинуть.

Швидке замовлення

Інноваційні протипаразитарні краплі для кішок і кошенят у віці від 12 тижнів. Містять диметикон (силіконове масло), що утворює поверхневий шар на шкірі і діє як липка пастка для бліх, кліщів, вошей, комарів і інших комах.

Швидке замовлення

Beaphar - нашийник від бліх і кліщів для собак з шестимісячного віку

Швидке замовлення

Нашийник є поліхлорвінілових стрічку з фіксатором і насічками, які сприяють миттєвому розтягування нашийника і швидкому звільненню тварини.

Швидке замовлення

Нашийник Beaphar Bio Band представляє собою багатошарову поліхлорвінілову стрічку зеленого кольору, просочену сумішшю натуральних компонентів, з фіксатором. Біо-нашийник для собак від ектопаразитів для собак і цуценят з 2-місячного віку.

Швидке замовлення

Натуральні рослинні компоненти в складі нашийника, поступово виділяючись з поверхні стрічки, поширюються на волосяний покрив тварини і проявляють репелентну дію на ектопаразитів, а також надають вовні приємний аромат.

Швидке замовлення

IMMO Shield Shampoo для собак. Шампунь на основі диметикону, дезактивує бліх, кліщів, комарів, вошей, піщаних мух та інших комах за допомогою склеювання кінцівок, закупорювання дихалець і огортання поверхні тіла паразита. Шампунь діє на всі життєві етапи бліх.

Швидке замовлення

Протівопаразітное шампунь для котів призначений для обробки від комарів, вошей, бліх, волосоїдів, кліщів. Унікальна формула засобу гарантує захист від паразитів і оздоровлення шкіри вихованця.

Як чистити вуха котам та собакам: основні правила
Як чистити вуха котам та собакам: основні правила

Одне з головних завдань будь-якого дбайливого й люблячого господаря - стежити за станом здоров'я свого вихованця та обов'язково дотримуватися основних правил гігієни. Цілком не дивно, чому багато власників цікавляться, як чистити вуха тваринам. Йдеться про вкрай важливі органи, які дозволяють вихованцям не лише орієнтуватися у просторі, а й висловлювати свої емоції. Саме час розібратися, як проводити цю процедуру й наскільки часто.

Чому риб'ячий жир такий важливий для собак?
Чому риб'ячий жир такий важливий для собак?

Поява в будинку маленького цуценя – завжди радість для господаря, який прагнутиме виростити міцного й здорового собаку. Потрібно не тільки правильне харчування та активні прогулянки, але й маса корисних вітамінів з мінералами та добавками, які забезпечують правильне зростання та розвиток вихованця. Риб'ячий жир для собак є однією з цих речовин.

Особливості вибору корму для собак
Особливості вибору корму для собак

Сучасний ринок зоотоварів практично переповнений кормами різних брендів. Не всі власники собак мають час на вивчення кожної марки, проте питання підбору якісного корму залишається актуальним. Пропонуємо вам дізнатися, як вибрати корм для собак та на що обов'язково звертати увагу.

Лишай у котів: як його вилікувати?
Лишай у котів: як його вилікувати?

Лишай є досить поширеним захворюванням серед домашніх улюбленців, яке провокують грибки. Воно викликає не тільки дискомфортні відчуття, але й негативно впливає на здоров'я – відкриті рани стають головним джерелом потрапляння в організм вихованців бактерій з мікробами. Якщо вчасно виявити лишай у котів і розпочати його лікування, вдасться не допустити серйозних ускладнень.

Як діагностувати та лікувати цукровий діабет у собак?
Як діагностувати та лікувати цукровий діабет у собак?

Цукровий діабет у собак виникає, коли порушується обмін речовин. Це призводить до підвищення рівня глюкози у крові та проблем її засвоєння – з часом починається вуглеводне голодування, а також спостерігається погіршення стану організму. Саме час дізнатися, як лікувати діабет у собак і що для нього є характерним.

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину